INFORMACJE PODSTAWOWE

ZASADY ODWOŁANIA REZERWACJI

W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji w przeddzień  daty przyjazdu, nie obciążamy Państwa opłatą za anulowanie rezerwacji. W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji w dniu imprezy lub w przypadku niepojawienia się Państwa opłata wynosi 200 zł.

W przypadku złych warunków atmosferycznych impreza zostanie odwołana bez ponoszenia przez Państwa jakichkolwiek kosztów.

PŁATNOŚĆ

Nie akceptujemy kart kredytowych. Płatności można dokonać wyłącznie gotówką.

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE

Do gry mogą być dopuszczone osoby, które ukończyły 12 lat, wymagana jest zgoda rodzica.

CO WARTO ZABRAĆ NA IMPREZĘ PAINTBALLOWĄ?

Większość profesjonalnego sprzętu zapewni Ci Desant Paintball. Jest jednak kilka spraw, o których warto pamiętać.

Czapka – istotny element wyposażenia. Czapkę mieć po prostu warto! Ochroni przed zabrudzeniem farbą, upałem i trafieniem. Może być klasyczna czapka z daszkiem – ale i miękka wełniana czapka spełni swoją rolę.

Sportowe obuwie – paintball wymaga aktywności ruchowej. Czasem baaardzo szybkiej. Dlatego wybierz obuwie, w którym poruszanie się w terenie jest wygodne i bezpieczne.

Rękawiczki – nie tak ważne jak czapka i obuwie – ale jednak podwyższa komfort gry. Rękawiczki można zabrać rowerowe lub takie jakie używa się w ogrodzie.

Napoje – jeśli nie zamawiasz cateringu lub napojów w Desant Paintball – koniecznie weź coś do picia. Po scenariuszu paintballowym warto uzupełnić elektrolity.